fbpx 4-toaline skandinaavia stiilis maja suure krundiga Palmse külas

Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Palmse küla

4-toaline skandinaavia stiilis maja suure krundiga Palmse külas


Imeilus põhjamaine ja klassikalise ilmega kvaliteetne maja, mis sobitub keskkonda ideaalselt. Põhjalikult läbimõeldud optimaalne ja ökonoomne maja. See maja sobib vaikust, rahu, inspireerivat keskkonda vajavale inimesele ja on väga sobiv kaugtööks oma kaasaegsete kommunikatsioonidega.

ELAMU
Suurel kinnistul asub august 2022 valminud uus elamu, ehitusaluse pinnaga 130,2m², millest eluruumi pind 105,9m². Maja on kolme magamistoaga, millest kahel magamistoal on oma garderoob. Pea magamistuba on oma dušši-tualeti ja mahuka garderoobiga. Elutuba avatud köögiga on mõnusa seltskondliku suhtlemist / koos kokkamist võimaldava köögisaare alaga. Köögimööblis on normaalmõõdus külmik, indukstioon pliit pliidi sisese õhupuhastajaga, ahi ja nõudepesumasin. Elutoas on paigaldatud puukütte kamin. Elutoa kõrval lõuna ja lääne suunaline 33,m² terrass. Terassile pääs puitalumiinium lükandliug avaneva akna kaudu.
Ehitusala võimaldab ka kinnistule lisaks ehitada kõrvalhoone. Kõrvalhoone ehitus ei kuulu hinna sisse.

KOMMUNIKATSIOONID
Majas on ökonoomne õhk-vesi küte, põrandas veekandjal torud, B energiaklass. Planeeritud elektritarve aastas 7517kWh, milles on arvestatud ruumide küte, ventilatsiooniõhu soojendamine, tarbevee soojendamine, ventilatsioonisüsteem, valgustus, seadmed. Majal on madala U arvuga (Uw=0.90) puit-alumiinium aknad. Kõik puit-alumiinium aknad on avatavad kahte asendisse mugavaks tuulutamiseks ja pesemiseks. Sundventilatsioon. Olemas signalisatsiooni valmidus. Krundil on oma reoveepuhasti. Vesi tuleb kuue kinnistu kohta ühisest puurkaevust. Olemas on valguskaabel. Heaks mobiilileviks on ka piirkonnas oma mobiilimast.

KINNISTU
Kinnistul on teostatud vertikaalplaneerimine, muruseeme külvatud. Sissesõidu ala kaetud on kivikattega.

VALDUSE ÜLEANDMINE
Maja on valmis. Majale on väljastatud kasutusluba jaanuar 2023. Maja antakse üle kohe notaris. Pildid on reaalsed, ja kõik mis pildil jääb ostjale, ja sisaldub ostu-müügi hinnas. Hinnas sisaldub kivikate sisssõidu teel, puidust terass, köögimööbel, garderoobikapid esikus ja magamistubades, voldikkardinad, kardinad, santehnika, puuküttega kamin.
Müügihind sisaldab käibemaksu.

GARANTII
Garantii 2 aastat valduse saamisest.

LISAVÄÄRTUS
Võimalik on ka saada töökoht kaasaegses ja töötajad väärtustavas Palmse Metallis, mis on juhtiv traktori järelhaagiste tootja, ja kelle toodangust 95% eksporditakse Eestist välja. Tööle on oodatud programmeerija, CNC pingi operaator, laserpingi operaator, masinaehitus projekteerija, keevitaja, ja turundusjuht.

ÜMBRUSKOND
Palmses on hea võimalus tervisespordiks ja koeraga jalutamiseks. Majast 1,5km kaugusel paikneb Võsu Kooli Võsupere lasteaiarühm, ja raamatukogu.
Lähimad poed asuvad Võsu keskuses, 11km 16 minuti - , Aaspere kauplus 15 km 18 minuti - , või Loksal Grossi Toidukaubad, 24 km 24 minuti autosõidu kaugusel, või e-selver, mis toimetab üle Eesti kaupa.
Lähimad koolid asuvad Võsu Kool, 10 km 15 minuti -, Vihasoo Lasteaed-Algkool, 11 km 17 minuti -, Loksa Gümnaasium, 20 km 24 minuti, või Kadrina Keskkool, 22 km 25 minuti autosõidu kaugusel.
Lähim apteek, postkontor, ja tankla asub Võsul, 11 km.
Lähimad kultuurist osa saamise võimalused asuvad Võhma Seltsimaja, 6,5 km 10 minuti -, Võsu rannaklubi, 10,5 km, 15 minuti - , Joaveski rahvamaja, 11 km 17 minuti - , Läsna Rahvamaja, 13 km, 16 minuti - või Käsmu rahvamaja, 16 km, 21 minuti autosõidu kaugusel.

Tere tulemast tutvuma enda uue koduga.

INFO

  • Aadress : Vihma Vihma
  • Magamistubade arv : 3
  • Elamispind : 130.2 m2
  • Krundi pind : 4139 m2
  • Hind : 280000 €

KINNISVARAMAAKLER