fbpx

Christie’s Signature Estate Collection

Eesti juhtivad luksuskinnisvara maaklerid on ühendanud oma jõud maailma silmapaistvaima luksuskinnisvara võrgustikuga Christie’s Internataional Real Estate. Olles Christie’s International Real Estate’i eksklusiivne partner, ühendame kohalikud teadmised ja rahvusvahelise haardega Christie’s International Real Estate’i tugeva brändi, et pakkuda kliendile maailmatasemel kinnisvarateenuseid.

Foto: The company includes top-producing agents: (back row, left to right) Maire Roose, Triin Loodus, Kirsti Pai, Ebe-Kai Mutso,
Tauno Loodus, and (front row, left to right) Triin Mägi, Jelena Kuzmenko, Helen Tallermo, and Nathalie von Girs (not pictured).

“Keegi ei tunne Eesti luksuskinnisvaraturgu paremini kui Signature Estate Collectioni tiim ja kui nende taga on Christie’s International Real Estate bränd, siis ma ei kahtle, et Signature Estate Collectionist saab kiiresti Eesti juhtiv kinnisvarabüroo antud valdkonnas,” ütles Mike Golden, Christie’s International Real Estate’i tegevjuht.

Mike Golden

Christie’s International Real Estate

Christie’s International Real Estate sündis ikoonilisest Christie’si oksjonimajast, mis on köitnud kunstikollektsionääride ja luksustarbijate ülemaailmset publikut aastast 1766. Christie’s International Real Estate teeb oksjonimajaga tihedat koostööd, luues ainulaadset sünergiat maailma preemium kinnisvara, kunsti ja luksuskaupade vahel.

Christie’s International Real Estate on üle 30 aasta edukalt vahendanud preemium kinnisvara üle maailma. Täna kuulub meie võrgustikku ligi 50 riiki ja territooriumi. Läbi „invitation-only“ partnerluse, tagab Christie’s International Real Estate kompromissitu kvaliteedi luksuskinnisvara turul ülemaailmsetele klientidele. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti christiesrealestate.com.

Imeline Eesti

Kõik, mida tahtsid teada elamisest Eestis, Tallinnas

Eesti on Euroopas üks hõredama asustusega riike. Territooriumil, mis on ligikaudu samaväärne kui Holland, elab vaid 1,3 miljonit inimest. Eestis ei ole sa metsast või järvest kunagi kaugemal kui kolmekümne minuti autosõidu kaugusel.

Elukeskkond on väga puhas, pingevaba ja turvaline. Maailma Terviseorganisatsiooni hinnangul on Eesti õhu üldine kvaliteet üks parimaid maailmas. Eestis on palju puutumatut loodust ja madal asustustihedus. See on tänapäeva maailmas väga haruldane. Me teame, kuidas oma keskkonna eest hoolt kanda, ja oleme selle üle uhked.

Vaatamata oma väiksusele kulub teil siiski terve elu, et nautida kõiki meie riigi pakutavaid hüvesid: galeriisid, teatreid, kontserte, festivale, turge, messe ja randu.

Eestis eksisteerib puhas ja puutumatu loodus koos maailma enim arenenud digitaalse ühiskonnaga.

51% Eesti territooriumist on metsamaa, 22% meie põllumaast on mahe, 23% meie riigist on looduskaitsealad. Parim koht, kus elada või omada suvekodu.

Experience Estonia. Video by Visit Estonia