fbpx

Mitteavalikud pakkumised

Hindame meie klientide privaatsust väga kõrgelt ja sellest tulenevalt ei ole meil lubatud teatud objekte müüa avalikult.

Mitteavalikud pakkumised on lehekülg, kuhu oleme lisanud objektid, mis otsivad endale uut omanikku. Enamjaolt on need midagi erilist ja ainulaadset.

Kui sa tunned huvi mõne objekti vastu, siis võta ühendust kinnisvara spetsialistiga, kelle e-mail on lisatud vastava kuulutuse juurde.

Soovides aga midagi ise müüa või rentida, aga ei soovi avalikku huvi, siis kirjuta meile info@signature.ee ja teie kiri jõuab kahe juhtiv kinnisvara spetsialistini, kes otsustavad, kuidas saame teile abiks olla.

MITTEAVALIKUD PAKKUMISED

Maarjamàe, Pirita

Müüa kinnistu koos ehitusloaga hinnatud piirkonnas Maarjamäel, Pirital!

Meil on hea meel pakkuda Sulle võimalust soetada Maarjamäel elamumaa koos ehitusprojekti ja ehitusloaga.

See suurepärane kinnistu paikneb ideaalses asukohas, pakkudes linnalähedust kui ka looduskaunist vaikset keskkonda. Kesklinn asub vähem kui 10-minutilise autosõidu kaugusel.

Krunt asub vähem kui 500 meetri kaugusel merest, eemal suurtest teedest ja linnamürast. Ükskõik, kas oled talispordi või suviste tegevuste austaja, pakub Maarjamäe mitmesuguseid võimalusi jalutuskäigu kaugusel.

Lisaks suurepärasele asukohale ja rohelisele ümbrusele tuleb kinnistuga kaasa ka modernne ja kvaliteetne ehitusprojekt ja ehitusluba, mis võimaldab Sul kohe ehitusega pihta hakata. Säästa oma aega ja vaeva, sest kõik vajalikud dokumendid on juba korras, mis võimaldab Sul keskenduda oma unistuste kodu ehitamisele minimaalse ajakuluga.

Ära lase käest seda ainulaadset võimalust rajada oma perele imeline kodu!

triin.loodus@signature.ee

Uhiuus eramaja Pringi külas, Viimsis

Müüa valmimisjärgsus modernne 2-korruseline kvaliteetne eramaja Pringi külas, Viimsis. Maja saab täielikult valmis orienteeruvalt suvel 2023. Mereni on 200 m. Läbimõeldud planeering, kõrge ehituskvaliteet ja stiilne siseviimistlus. 3 magamistuba, 4 vannituba. Netopind - 204,1 m2, kinnistu – 1 272 m2.

jelena.kuzmenko@signature.ee

Maja Tiskres

Müüa mere vaatega maja Tiskres.

kirsti.pai@signature.ee

Elamumaa Nõmmel

Müüa kõrghaljastusega elamumaa kinnistu hinnatud piirkonnas Nõmmel suurusega ca 1500m2. Hind 520 000 eur.

triin.loodus@signature.ee

Penthouse panoraam vaadetega kesklinnas

Müüa penthouse Tallinna kesklinnas, 235 m2, panoraam vaated merele, Vanalinnale ja Cityle. 2 000 000 eur.

ebe.mutso@signature.ee

Tallinna Vanalinnas 2 korterit

Müüa kaks 135 m2 kõrgete lagedega korterit Tallinna Vanalinnas, ainulaadsete vaadetega Tallinna Vanalinna peatänavale. Pakkumises on 2 korterit, üksteise peal (2 ja 3 korrus) võimalusega ühendada ja sellest tekitada imeliste vaadetega eksklusiivne residents Tallinna Vanalinnas.  Korterid vajavad remonti. Hind kokku 2 000 000 eur, pakkumised on teretulnud. 

ebe.mutso@signature.ee

Elamumaa Viimsi keskuses

Müüa Viimsi keskuses detailplaneeringu ja suurepärase asukohaga elamumaa kinnistu suurusega 5600 m2.

kirsti.pai@signature.ee

Penthouse südalinnas

Müüa penthouse südalinnas!  2 rõdu + suur katuseterrass, 1 parkimiskoht ja panipaik. 3 magamistuba ja 2 vannituba. Imelised vaated ja palju valgust.

kirsti.pai@signature.ee

Villa liivarannas

Müüa modernne basseiniga villa liivarannas, 40 minuti autosõidu kaugusel Tallinnast. 3 magamistuba, kabinet, kinosaal. Väga suur privaatne kõrghaljastatud kinnistu, mis piirneb liivarannaga.

triin.loodus@signature.ee

Villa Marbellas

Üürile anda vastvalminud modernne villa Marbella kesklinnas, teine liin rannast.

triin.loodus@signature.ee

Luksuslik Villa

Müüa luksuslik villa kesklinnas, 5 magamistoaga.

triin.loodus@signature.ee

Modernne Villa

Üürile anda modernne Villa Viimsis, alates jaanuar 2023. Hind 3500 eur/ kuus + kommunaalid.

helen.tallermo@signature.ee