fbpx Erakordne villa Pirita jõe ääres

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa

Erakordne villa Pirita jõe ääres


Erakordne võimalus üürida unikaalset villat, mis asub Pirita jõe ääres ja millel on oma privaatne paadisadam. See ainulaadne keskkond esindab luksuslikku elustiili, mis ühendab sujuvalt elegantsi, mugavust ja kütkestavat veeäärset elustiili. Selle suurejoonelise villa on kujundanud tuntud Soome arhitekt Matti Antilla (AW2 Architects).

Peamajas, mis on tõeline arhitektuuripärl, on kolm avarat magamistuba ja kaks elutuba/kaks kööki, 3 vannituba, saun, vann. Loomulik valgus pääseb majja läbi maja suurte klaaspindade, mis on Eesti kliimas valguse saamiseks hädavajalik.

Kinnistul paikneb praktiline külalistemaja, kus saavad peatuda pere ja sõprad, tagades privaatsuse mugavuses järeleandmisi tegemata. Jõe ääres asuv saunamaja pakub rahulikku varjupaika lõõgastumiseks ning iga hetke nautides, olenemata aastaajast.

Avar eraldiseisev garaazimaja mahutab kaks autot, millele lisaks üks katusealune koht lisab mugavust. Ohtralt panipaigaruumi kinnistul.

See erakordne villa asub suurel privaatsel krundil ja pakub rahulikku oaasi, säilitades samal ajal elava kesklinna vahetus läheduses. Kesklinn on vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel on suur jahisadam ja liivarand.

Võtke meiega ühendust juba täna!

INFO

  • Piirkond : Pirita linnaosa
  • Aadress : Kloostri tee 12
  • Magamistubade arv : 5
  • Elamispind : 451 m2
  • Krundi pind : 3910 m2
  • Hind : 5000 €

KINNISVARAMAAKLER