fbpx Ajaloolises hoones müüa vaikne ühetoaline korter

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

Ajaloolises hoones müüa vaikne ühetoaline korter


Müüa privaatne ning vaikne stuudi tüüpi1-toaline kõrgete lagedega korter Teatri Maja Residentsis. Korterist avanevad vaated hoone juurde kuuluvale haljastatud ning privaatsesse sisehoovi, mis on mõeldud kasutamiseks vaid korteriomanikele.

Korter on täiesti uus ning seal on sisseehitatud köök koos vajaliku kvaliteetse tehnikaga, esikus on mahukas sisseehitatud garderoobikapp ning sealt pääseb ka suurde möbleeritud vannituppa. Vannituba on viimistletud kvaliteetse keraamilise plaadiga ning seal asub ka uus pesumasin. Hiljemalt juuli kuu lõpuks saab korter täielikult sisustatud ka kõige muu vajalikuga: diivanvoodi, söögilaud ja -toolid kummut ning ka kõigi vajalike söögitarvikutega.

Hoone vahetus läheduses asuvad teatrid, kinod, kaubanduskeskused ning Tammsaare park.

Teatri Maja Residents oli esimese Eesti Vabariigi ajal südalinna tööstus- ja ärikvartal. Esialgne hoone hävis Teise maailmasõja märtsipommitamise käigus, kuid õnneks on tänaseni säilinud osa esimese korruse paemüüris. Hoone ehitati uuesti üles 1952. aastal ning siin tegutses Tallinna oblasti Valitsuses ning seejärel Eesti NSV Teaduste Akadeemia Raamatukogu. Hoone peafassaad, vestibüül, peatrepikoda ja saal koos interjöörilahendusega on tunnistatud kultuurimälestiseks, mis on taastatud esialgsel kujul.

Juurde on võimalik osta panipaik hinnaga 10 000.-

INFO

  • Piirkond : Kesklinna linnaosa
  • Aadress : Teatri väljak 1
  • Elamispind : 28 m2
  • Korrus : 5
  • Hind : 249000 €

KINNISVARAMAAKLER