fbpx Stiilne basseiniga villa mereäärses Viimsis

Harju maakond, Viimsi vald, Pringi küla

Stiilne basseiniga villa mereäärses Viimsis


Üürile anda stiilne basseiniga ja talveaiaga eramu mereäärses Viimsis. Eramu on ehitatud eriprojekti järgi 2009. aastal ning moodustab lahutamata osa samaväärsest naabruskonnast. Suurel ja mõnusalt privaatsel kinnistul asub avar garaaž, klaasitud talveaed/suveköök, välibassein ning teostatud kaunis haljastus.

Eramu pind on 450,8 m². Eramul on funktsionaalne ja hästi läbi mõeldud planeering. 1. korrus: esik, külaliste wc, eraldi köök, suur kaminaga elutuba, sauna eesruum/puhketuba, saunaruumid auru- ja Soome saunadega ja duššiga ning wc. 2. korrus: trepihall, avar peamagamistuba oma garderoobitoaga, vannitoaga ja rõduga, magamistuba nr. 2 koos garderoobiga ja vannitoaga, magamistuba nr. 3/kabinet ning avar majapidamisruum.

Eramu disainimisel on kasutatud vaid kvaliteetseid ja hinnalisi materjale ning sisustamisel tipptasemel disainielemente ja tuntuid brände. Siseviimistluses on kasutatud eritellimuse järgi valmistatuid isikupäraseid lahendusi ning rahulikke ja helgeid toone.

Eramu paikneb ühes ainulaadseimas ja suurepärases asukohas, kõrgelt hinnatud mereäärses Viimsis. Siin saab nautida Viimsile omast romantikat ja rahulikkust. Lähedal asuvad spordirajad, poed, restoranid, spordiklubid, lasteaiad, meri, liivarand, jm. Arendatud infrastruktuur, kaunis, turvaline ja roheline ümbrus.

Üürihind ei sisalda: kommunaalmakseid, mõõdetavaid kulusid, internetiühendust, digitelevisiooni. Eramu üürimisel sõlmitakse eluruumi üürileping. Tagatisraha: 1 kuu üür. Lisandub vahendustasu (1 kuu üür+KM).

Eramuga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks võtke palun minuga ühendust!

INFO

  • Aadress : Mere tee
  • Magamistubade arv : 3
  • Elamispind : 450.8 m2
  • Krundi pind : 2416 m2
  • Hind : 6000 €

KINNISVARAMAAKLER