fbpx Modernne, möbleeritud maja vaikuses, looduses, ideaalne kaugtöö

Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Palmse küla

Modernne, möbleeritud maja vaikuses, looduses, ideaalne kaugtöö


Avastage see äsja valminud, täielikult möbleeritud maja, mis on varustatud kõige vajalikuga nii kaugtöö tegemiseks kui ka looduslähedase elu nautimiseks. Ideaalne kombinatsioon mugavusest ja privaatsusest, koos kaasaegsete mugavustega nagu kiire internet, saun ja topelt garaaž.

PLANEERING
Nutikas planeering hõlmab kolme ruumikat magamistuba, kahte vannituba. Tubadest koos sisseehitatud garderoobidega igaühest õhkub rafineeritud lõõgastuse ja privaatsuse aurat. Avatud planeeringuga elutoa ja köögi kontseptsioon pakub kutsuvat ruumi külaliste võõrustamiseks või lõõgastumiseks oma kodu rafineeritud mugavuses. Luksuslikkuse tipp on privaatse vannitoa ja sisseastutava gardroobiga peamagamistuba.

SISUSTUS
Selles majas on täielikult möbleeritud interjöör, mis on hoolikalt kujundatud laitmatu maitsega ning harmoonilise seguga küllusest ja funktsionaalsusest. Maja on uus, äsja valminud. Ehk Sa saad olla esimene, kes uut ja värsket kvaliteeti saab nautida! Ajatu ilmega eritellimus mööbel. Köögimööbel koos saarega, kus on integreeritud tehnika - nõudepesumasin, külmik sügavkülmaga, induktsioon pliit pliidi sisese õhupuhastajaga, pürolüüsiga ahi, köögimööblis viipega LED valgustused. Pesumasin ja kuivati. Teler koos helisüsteemidega. Sisseehitatud garderoobikapid magamistubades ja esikus, pimendavad kardinad ja valgustid tubades. Mõnus klaasitud terass liigutatavate klaasidega on tõeline elutoa pikendus valgete õhtute nautimiseks. Terassile pääs puitalumiinium lükandliug avaneva akna kaudu.

KOMMUNIKATSIOONID
Majas on ökonoomne õhk-vesi küte, põrandas veekandjal torud, B energiaklass. Majal on madala U arvuga (Uw=0.90) Aru Grupi puit-alumiinium aknad. Kõik puit-alumiinium aknad on avatavad kahte asendisse mugavaks tuulutamiseks ja pesemiseks. Sundventilatsioon. Päikseliste ilmadega maja jahutamiseks on olemas konditsioneer. Olemas signalisatsioon ja kaamerad. 6 krundi peale on oma reoveepuhasti. Vesi tuleb kuue kinnistu kohta ühisest puurkaevust. Majja on lisatud raua filter veele. Olemas on valguskaabel. Heaks mobiilileviks on ka piirkonnas oma mobiilimast.
Sõiduteed on heas seisukorras.

KINNISTU
Suur avar kinnistu on mõnusa murukattega. Hästi päikseline ja tuulevaikne. Sissesõidu ala kaetud on kivikattega. Naabruses on sarnased uued elamud rahulike naabritega, pakkudes rahulikku ja turvalist keskkonda.

GARAAŽ
Kinnistul paikneb garaaž kahele autole, kus on elektriauto laadimise võimalus ja konditsioneer kuumadeks ilmadeks. Lisaks kahele garaaaži kohale on veel kahele autole katuse alune ka koos elektriauto laadimis võimalusega. Lisaks on mugavalt suur ala kivikattega kaetud.

ÜMBRUSKOND
Looduse embus ümbritseb seda suurepärast elukohta, peesitades seda rahulikus päikesevalguses ja tagades täieliku vaikuse tunde looduses. Tundke end tõeliselt haaratuna oma privaatses idüllis, kus iga päev toob kaasa rahuliku rahutunde.
Palmses on hea võimalus tervisespordiks ja koeraga jalutamiseks. Majast 1,5km kaugusel paikneb Võsu Kooli Võsupere lasteaiarühm, ja raamatukogu.
Lähimad poed asuvad Võsu keskuses, 11km 16 minuti - , või Loksal Grossi Toidukaubad, 24 km 24 minuti autosõidu kaugusel, või e-selver, mis toimetab üle Eesti kaupa.
Lähimad koolid asuvad Võsu Kool, 10 km 15 minuti -, Vihasoo Lasteaed-Algkool, 11 km 17 minuti -, Loksa Gümnaasium, 20 km 24 minuti, või Kadrina Keskkool, 22 km 25 minuti autosõidu kaugusel.
Lähim apteek, postkontor Loksal. Lähim tankla asub Kotka külas, 16 km.
Lähimad kultuurist osa saamise võimalused asuvad Võhma Seltsimaja, 6,5 km 10 minuti -, Võsu rannaklubi, 10,5 km, 15 minuti - , Joaveski rahvamaja, 11 km 17 minuti - , Läsna Rahvamaja, 13 km, 16 minuti - või Käsmu rahvamaja, 16 km, 21 minuti autosõidu kaugusel.

TERE TULEMAST
Kindlustage oma koht nõudlike asjatundjate seas juba täna. Võtke meiega ühendust, et leppida kokku eksklusiivne vaatamine ja kogeda selle pühamu võlu omal nahal. Las Christie's International Real Estate juhatab teid rafineeritud maitse ja laitmatu luksuse maailma.

Tere tulemast tutvuma enda uue koduga.

INFO

  • Aadress : Pilve
  • Magamistubade arv : 3
  • Elamispind : 140.8 m2
  • Krundi pind : 5239 m2
  • Hind : 490000 €

KINNISVARAMAAKLER