fbpx Ainulaadne oma rannaga suur kinnistu

Saare maakond, Saaremaa vald, Sääre küla

Ainulaadne oma rannaga suur kinnistu


Müüa 7924m² suurune ainulaadne kinnistu otse mere ääres, mille on oma rannariba. Asub Saaremaa kõige läänepoolsemas küljel Sõrve poolsaare tipus.

See imeliste vaadetega kinnistu pakub suurepärast võimalust luua oma unistuste kodu või äri mere äärde. Kinnistul asub 297,1 m² suurune kahekorruseline ja nelja korteriga elamu, mis vajab renoveerimist. Lisaks kuuluvad kinnistu juurde samuti renoveerimist vajavad saun ja kuur.

Elamu renoveerimine pakub võimalust kujundada see täpselt oma maitse järgi. Praeguse omaniku renoveerimiskonseptsioon on hinna sees, mis võib osutuda teie jaoks suureks abiks. Arhitektuurne eskiisprojekt on tehtud hinnatud arhitektuuribüroo studio ARGUSe poolt.

Kinnistu asukoht on erakordselt unikaalne, pakkudes lummavaid vaateid merele ja loodusele. Kujutage ette hommikuid, kui ärkate üles merekohina saatel ja saate nautida päikesetõusu omaenda ranna ääres. See on tõeline paradiis neile, kes hindavad rahu, ilu ja mere lähedust. Praegune omanik on projekteerinud sinna modernse ja huvitava lahendusega eramu. Soovi korral müüakse projekt ostuga kaasa.

Värskelt tehtud droonifotod annavad ülevaate kinnistu asukohast. Kinnistule viib väga hea asfaltkattega tee. Kaugus Kuressaarest 50km. Kõigest 6km kaugusel on kaasaegne Mõntu sadam.

Võtke lahkesti ühendust, et saada rohkem informatsiooni.

INFO

  • Aadress : Sääreotsa
  • Elamispind : 0.00 m2
  • Krundi pind : 7924 m2
  • Hind : 390000 €

KINNISVARAMAAKLER