fbpx Modernne villa looduse keskel

Harju maakond, Harku vald, Muraste küla

Modernne villa looduse keskel


Müüa luksuslik ja modernne villa, mis asub kaunis looduskaunis piirkonnas. See elegantne ja ruumikas kodu on ideaalne neile, kes hindavad rahu ja vaikust, samal ajal nautides kõiki kaasaegse elamise mugavusi.

Arhitekt Ralf Lõoke poolt projekteeritud majas on hästi läbimõeldud planeering, kus on avar elutuba, mis on kujundatud kaasaegse ja stiilse sisekujundusega ja kus on piisavalt ruumi pere ja sõpradega aja veetmiseks. Täielikult sisustatud kaasaegne köök, mis sisaldab kõiki vajalikke seadmeid ja rohkelt tööpinda toiduvalmistamiseks.

Ruumikad ja valgusküllased magamistoad, peamagamistoast avanevad imelised vaated merele. Luksuslik avar vannituba, mis sisaldab nii dušši kui ka vanni ning kust avanevad uskumatud vaated üle mere. Teine vannituba asub esimesel korrusel, seal paikneb ka saun, mis pakub ideaalset kohta lõõgastumiseks ja tervise turgutamiseks.

Suur terrass ja kaunis aed, mis sobivad suurepäraselt õues aja veetmiseks ja meelelahutuseks. Aias on mugavad istumisnurgad ja võimalus nautida vaadet merele. Lisaväärtust lisab kaminaga aiamaja ja tünnisaun, kust vaated on hingematvad.

Eelised:

Privaatne ja rahulik asukoht looduse keskel
Suured aknad, mis toovad rohkelt naturaalset valgust ja võimaldavad nautida kauneid vaateid
Kõrgekvaliteetsed viimistlusmaterjalid ja sisustus
Kaasaegsed mugavused ja energiasäästlikud lahendused
Lähedal asuvad matkarajad ja võimalused looduses aktiivseks puhkuseks

Ära jäta kasutamata võimalust omada oma isiklikku luksuslikku villa keset kaunist loodust!

Lisainformatsiooniks palun võtke ühendust!

INFO

  • Aadress : Lõkke tee 14
  • Magamistubade arv : 4
  • Elamispind : 212 m2
  • Krundi pind : 975 m2
  • Hind : 785000 €

KINNISVARAMAAKLER