fbpx 2-toaline värskelt renoveeritud merevaatega korter Rocca al Mare

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

2-toaline värskelt renoveeritud merevaatega korter Rocca al Mare


Müüa merevaatega värskelt renoveeritud 2-toaline korter rannapromenaadi ääres Rocca Al Mares.

56.5 m² suuruses korteris on esik, avatud köögiga elutuba, hubane magamistuba ning vannituba. Korter sai värskelt renoveeritud. Siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid ja hinnalisi materjale. Piltidel oleva sisustuse on võimalik juurde osta lisatasu eest.

Korteri juurde kuulub fikseeritud parkimiskoht maja all tõkkepuuga suletud parkimisalal ja panipaik.

2003. aastal Koger ja Partnerid AS poolt arendatud hoone on ehitatud mitmekihilistest soojustatud betoonelementidest, et tagada ajas vastupidavus ja välisilme säilimise. Soojustus kahe betoonikihi vahel laseb ajas säilitada hoone soojusisolatsiooni omadusi. Ligipääs kinnistule on piiratud tõkkepuuga, mille ees on väike külalisparkla. Hoone esimesel korrusel asub varjualusega parkla ja panipaigad, korterid jäävad 2 kuni 4 korruseni. Korterelamu on turvaline, valgustatud ja lapsesõbralik: hoovialal on kaks mänguväljakut, kiiged ja liivakastid. Trepikojad on lukustatud ning varustatud fonoluku süsteemiga.

Korterelamu asub kergliiklustee ja rannapromenaadi ääres, kus paiknevad nii laste mänguväljakud, Rocca Al Mare Kool, Rocca Al Mare kaubanduskeskus, Tallinna Loomaaed, Vabaõhumuuseum, Haven Kakumäe, mitmed spordiklubid, Saku Suurhall ning erinevad poed. Suurepärane ühistranspordiühendus kesklinnaga. Kõik mugavaks ja turvaliseks eluks vajalik on vaid jalutuskäigu kaugusel.

Korteriga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!

INFO

  • Piirkond : Haabersti linnaosa
  • Aadress : Vabaõhumuuseumi tee 4a
  • Magamistubade arv : 1
  • Elamispind : 56.5 m2
  • Krundi pind : 0.00 m2
  • Korrus : 3
  • Hind : 236000 €

KINNISVARAMAAKLER