fbpx 3-toaline möbleeritud korter liftiga majas parkimise ja panipaigaga Kadrioru pargi kõrval

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa

3-toaline möbleeritud korter liftiga majas parkimise ja panipaigaga Kadrioru pargi kõrval


PLANEERING JA MÖBLEERITUS
Korter paikneb Kadrioru piirkonnas, soliidses majas.
Korter on avar, planeeringuga läbi maja. Elutuba avatud köögiga, elutoa kõrval rõdu, avar esik, magamistoad paiknevad eraldi. Dušširuum koos tualetiga. Ja korteris on dušširuumi kõrval väike panipaigage, mille on üürileandja valmis paari päevase ehituse järel saunaks muutma.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Korteri juurde kuulub avar, 8,5m² riiulitega panipaik, mis asub -1 korruse garaaži parkimis koha taga. Lisaks kuulub veel korteri juurde teine parkimiskoht värvatega suletud kinnises hoovis.

ÜLALPIDAMISKULUD
Kuu üürile lisandub kommunaal- ja mõõdetav kulu, mis on jäänud koos elektri ja vee tarbimistega suvel 150€ juurde ja talvel 350€ juurde. Lisaks sideteenus.

ÜÜRITINGIMUSED
Korter on kohe vaba. Esmane makse esimese kuu üür, tagatisraha ühe kuu üüri summas, vahendustasu ühe kuu üür, millele lisandub käibemaks. Võimalik üürida juriidilise isikuna. Hästi käituvad koduloomad üürniku vastutusel on aksepteeritud.

PIIRKOND/ASUKOHT
Joa tänav jääb sümpaatse ja hooldatud Kadrioru pargi kõrvale, kus on hea võimalus tervisespordiks. Lisaks on mugava jalutuskäigu kaugusel mereäärne Reidi tee promenaad jalakäijatele koos pargiribade ja puhkealadega, ja jalgrattateedega. Lähim pood asub 2km kaugusel Kadrioru Selver. Tallinna Soome Kool asub 3km kaugusel. Eesti Rahvusvaheline Kool jääb 4km kaugusele.

Tere tulemast tutvuma enda koduga!

INFO

  • Piirkond : Kesklinna linnaosa
  • Aadress : Joa tn 3a
  • Magamistubade arv : 2
  • Elamispind : 82.9 m2
  • Krundi pind : 0.00 m2
  • Korrus : 3
  • Hind : 900 €

KINNISVARAMAAKLER